تولید آب صنعتی و دارویی

آب های صنعتی به طور کلی به دسته های ذیل تقسیم بندی می گردند:

 • الف- آب های با TDS کمتر از 500 که استانداردی نزدیک به آب تصفیه شده شهرها دارند و با نام potable water شناخته می شوند.
 • ب- آب نرم که سختی کلسیم و منیزیم به زیر 10 میلی گرم در لیتر (برحسب CaCO3) کاهش یافته است و با نام soft water شناخته می شود.
 • ج- آب RO با استاندارد TDS عمدتا کمتر از 50 میلی گرم در لیتر که برای صنایعی که احتیاج به تولید بخار و فرآیندهای شست و شوی محصولات دارند استفاده می گردند.
 • د- آب Demineralized Water یا DM با استاندارد TDS کمتر از 10 میلی گرم در لیتر که جهت آب فرآیند، آب جبرانی سیستم های کولینگ بسته، تولید بخار فشار بالا و ... استفاده می شود.
برای رساندن آب ورودی به هر یک از استانداردهای فوق، نیاز است که ابتدا کیفیت آب ورودی (که از منابعی نظیر آب چاه، آب دریا و ... تامین می شود) مورد بررسی کارشناسان این شرکت قرار گرفته تا روش بهینه تصفیه از میان روش هایی نظیر RO Ion Exchange، ترسیب شیمیایی، روش های بیولوژیک، oxygen Reduction و .... انتخاب گردد.
water-reuse
واحد تصفیه آب دارویی کارخانجات دارویی ریحانه (96-1395)
water-reuse
water-reuse
واحد تصفیه آب صنایع غذایی طبیعت (1397)
ممبران های RO به عنوان قلب اصلی تجهیزات تصفیه آب از برند Filmtec امریکا (با ضمانت نامه اصل بودن کالا)، PLC از برندهای Delta یا Seimens (بسته به بودجه کارفرما)، ابزار دقیق برندهای اروپای غربی و پمپ ها منطبق با وندورلیست کارفرما خواهد بود.
در مورد پکیج های تصفیه آب دارویی و آب مقطرسازی نیز پکیج های تولیدی گروه صنعتی دناکو می توانند تحت استانداردها و الزامات دارویی USP، FDA، الزامات محیطی IPCC، الزامات مهندسی ISPE و سایر استانداردهای موجود طراحی و اجرا گردند. کلیه لوله ها از جنس استیل روکشدار و تکنولوژی مورد استفاده از بین سیستم های RO چند مرحله ای و یا EDI خواهد بود.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال نمایید

اطلاعات تماس:

 • تلفن:
  88351440 - 88351442 - 88338644
 • فکس:
  88351442
ایمیل: Sales @denacogroup.com
 • آدرس دفتر:
  تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، پایین تر از شهید بهشتی، کوچه دهم، پلاک 9، طبقه سوم
 • آدرس کارخانه:
  کرج، شهرک صنعتی سیمین دشت، انتهای کوچه سوم غربی

طراحی و پیاده سازی توسط COPLAN

© 2017 DENACO all rights reserved