توانمندی ها

در بخش مهندسی پساب، مهندسین توانمند این شرکت توانایی طراحی و اجرای پیچیده ترین فرآیندهای تصفیه هوازی (لجن فعال،MBR,MBBR,SBR,BIOLOGICAL TOWER,RBC و...) و بی هوازی (UASB, ABR, FBAR, ANAEROBIC BIOFILTER و...) و تصفیه شیمیایی (ADVANCED OXIDATION PROCESS) را دارا می باشند.
در بخش مهندسی تصفیه آب، این شرکت می تواند کلیه فرآیندهای تصفیه آب از جمله انعقاد و لخته سازی، سختی گیری، شیرین سازی، تولید آب DM، RO، Potable و .... را طراحی و اجرا نماید.
در بخش یوتیلیتی نیز این شرکت توانایی انجام فعالیت های مهندسی، خرید و ساخت واحدهای بخار، آب، برق، نیتروژن، اکسیژن، تصفیه آب، تصفیه کندانس های برگشتی و ... مربوط به صنایع گوناگون را دارا است.

تائیدیه ها

رتبه بندی مشاور برای شرکت فن آوران پالایش کیان
رتبه بندی پیمانکاری برای شرکت جسکو
رتبه بندی طرح و ساخت (در شرف کسب) برای شرکت دناکو پارسیان
حضور در وندور لیست شرکت مهندسی توسعه نفت
مورد تائید دفتر محیط زیست وزارت صنایع
دارنده ISO9001:2015
این گروه دارای کارگاه به مساحت نزدیک به 3000 متر مربع متشکل از دو سوله 500 متر مربعی و یک سوله در حال ساخت و محیط اداری به مساحت 350 مترمربع واقع در شهرک صنعتی سیمین دشت می باشد. تجهیزات به روز کارگاه این شرکت توانایی ساخت مخازن فولادی و استیل و انواع پکیج های تصفیه آب و فاضلاب از مرحله ساخت شاسی تا سندبلاست و رنگ را در محیط کارگاه دارا می باشد.
بهره مندی از سیستم QC و برخورداری از پروانه ISO 9001:2015 و استفاده از جوش کاران تائید صلاحیت شده و استفاده از بهترین امکانات کارگاهی به همراه تجربه ساخت پکیج های صنایع نفت و گاز با بالاترین استاندارد های کیفیت روز دنیا، ساخت تجهیزات با بالاترین کیفیت را تضمین می نماید.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال نمایید

اطلاعات تماس:

 • تلفن:
  88351440 - 88351442 - 88338644
 • فکس:
  88351442
ایمیل: Sales @denacogroup.com
 • آدرس دفتر:
  تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، پایین تر از شهید بهشتی، کوچه دهم، پلاک 9، طبقه سوم
 • آدرس کارخانه:
  کرج، شهرک صنعتی سیمین دشت، انتهای کوچه سوم غربی

طراحی و پیاده سازی توسط COPLAN

© 2017 DENACO all rights reserved